| ÜRÜN BİLGİSİ | |
|---|---|
| Mekanizma | Quartz |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Wesse |
| Ağırlık | 150 gr |
| Cinsiyet | Erkek |
| KASA YAPISI | |
| Kasa Çapı | 45 mm |
| Kasa Kalınlık | 13 mm |
| Kasa Materyali | Çelik |
| Kasa Renk | Siyah |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Cam Özellik | Mineral |
| Tarz | Spor Saatler |
| Kasa Taşı | Yok |
| KADRAN YAPISI | |
| Kadran Taşı | Yok |
| Kadran Işık | Yok |
| Kadran Renk | Siyah |
| Kadran Tipi | Analog |
| KORDON YAPISI | |
| Kordon Özellik | Çelik |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Uzunluğu | 20 cm |
| Kordon Genişliği | 22 x 20 mm |
| ÖZELLİKLER | |
| Fonksiyon | 24 Saat | Gün |
| Kronometre | Yok |
| Su Geçirmezlik | 5 ATM |
| Alarm | Yok |
| Takvim | Var |
Yeni!
%31 İNDİRİM
Wesse WWG207704 Erkek Kol Saati
₺3.245,00 Orijinal fiyat: ₺3.245,00.₺2.250,00Şu andaki fiyat: ₺2.250,00.
Wesse WWG207704 Erkek Kol Saati Ürün Detayları
Sitemizde bulunan tüm Wesse Ürün Modelleri SAAT VE SAAT SANAYİ TİCARET A.Ş güvencesi altındadır. Alacağınız bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır.
Tüm kredi kartlarına vade farksız 7 taksit
Havale-Eft ödemelerinde ek % 10 indirim
Ücretsiz kargo
Uygunluk: 1 adet stokta
Kategoriler: Erkek Saat
Marka: Wesse
Bu ürün 11 kez görüntülenmiştir.
Açıklama
Saat Ölçünüzü Bulun
Değerlendirmeler (0)
“Wesse WWG207704 Erkek Kol Saati” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.