| ÜRÜN BİLGİSİ | |
|---|---|
| Mekanizma | Quartz |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Ağırlık | 151 gr |
| Cinsiyet | Erkek |
| KASA YAPISI | |
| Cam Özellik | Mineral |
| Kasa Taşı | Yok |
| Tarz | Spor Saatler |
| Kasa Çapı | 46 mm |
| Kasa Kalinlik | 11 mm |
| Kasa Materyali | Çelik |
| Kasa Renk | Altın Rengi |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| KADRAN YAPISI | |
| Kadran Taşı | Yok |
| Kadran Işık | Yok |
| Kadran Renk | Gri |
| Kadran Tipi | Analog |
| KORDON YAPISI | |
| Kordon Özellik | Çelik |
| Kordon Rengi | Altın Rengi |
| Kordon Uzunluğu | 20 cm |
| Kordon Genişliği | 22 mm |
| ÖZELLİKLER | |
| Takvim | Var |
| Fonksiyon | 24 Saat |
| Kronometre | Yok |
| Su Geçirmezlik | 5 ATM |
| Alarm | Yok |
Yeni!
%57 İNDİRİM
Tommy Hilfiger TH1791891 Erkek Kol Saati
₺15.260,00 Orijinal fiyat: ₺15.260,00.₺6.500,00Şu andaki fiyat: ₺6.500,00.
Satın almış olduğunuz bu ürün TÜRKOĞLU SAAT TARIM VE TİCARET A.Ş. Markası Şamil Saat 2 yıl garantisinde orjinal faturalı ve kutusunda gönderimi sağlanacaktır.
Uygunluk: 1 adet stokta
Kategoriler: Erkek Saat
Marka: Tommy Hilfiger
Bu ürün 25 kez görüntülenmiştir.
Açıklama
Saat Ölçünüzü Bulun
Değerlendirmeler (0)
“Tommy Hilfiger TH1791891 Erkek Kol Saati” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.