Bulova 98A283 Kol Saati
Bulova Kol Saati modelleri, Bulova markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve garanti belgesiyle birlikte gönderilmektedir.
₺27.399,00 Orijinal fiyat: ₺27.399,00.₺26.030,00Şu andaki fiyat: ₺26.030,00.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Bulova |
|---|---|
| Ağırlık | 86,1 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 40 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Uygunluk: 1 adet stokta
Bu ürün 37 kez görüntülenmiştir.
Bulova Kol Saati modelleri, Bulova markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve garanti belgesiyle birlikte gönderilmektedir.
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.