| Ürün Bilgisi | |
|---|---|
| Cinsiyet | Erkek |
| Mekanizma | Quartz |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Michael Kors |
| Model | Maritime |
| Kasa Yapısı | |
| Cam Özellik | Mineral |
| Kasa Taşı | Yok |
| Tarz | Klasik Saatler |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlık | 14 mm |
| Kasa Materyali | Çelik |
| Kasa Renk | Metalik Gri |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kadran Yapısı | |
| Kadran Taşı | Yok |
| Kadran Renk | Mavi |
| Kadran Tipi | Analog |
| Kordon Yapısı | |
| Kordon Uzunluğu | 20 cm |
| Kordon Özellik | Silikon |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Özellikler | |
| Su Geçirmezlik | 20 ATM |
| Alarm | Yok |
| Takvim | Var |
| Kronometre | Yok |
Michael Kors MK9167 Erkek Kol Saati
₺7.361,00
Alacağınız bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır. Siparişiniz orijinal kutusu ile anlaşmalı kargo firması tarafından adresinize teslim edilecektir.
Uygunluk: 1 adet stokta
Kategoriler: Erkek Saat
Marka: Michael Kors
Bu ürün 67 kez görüntülenmiştir.
Açıklama
Saat Ölçünüzü Bulun
Değerlendirmeler (0)
“Michael Kors MK9167 Erkek Kol Saati” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.