Bulova 96A291 Erkek Kol Saati
Yeni!
Kredi Kartına Vade Farksız 7 Ay Taksit
Ücretsiz Kargo ve Hediye Paketi
2 Yıl ERSA SAAT Garantili %100 Orjinal Bulova Saat
%5 İNDİRİM
Bulova 96A291 Erkek Kol Saati
₺29.639,00 Orijinal fiyat: ₺29.639,00.₺28.158,00Şu andaki fiyat: ₺28.158,00.
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Bulova |
|---|---|
| Ağırlık | 118,85 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 40 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 45 mm |
| Kasa Kalınlığı | 15 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Lacivert |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 45 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Lacivert |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon/Deri |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Miyota 8N26 |
|---|
Uygunluk: 1 adet stokta
Kategoriler: Erkek Saat
Marka: Bulova
Bu ürün 102 kez görüntülenmiştir.
Açıklama
Saat Ölçünüzü Bulun
Değerlendirmeler (0)
“Bulova 96A291 Erkek Kol Saati” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.