| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK |
| Ağırlık | 45 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
| Kasa & Kayış & Kadran | |
| Kadran Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 41,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Turuncu |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 46 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Turuncu |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
G – SHOCK Casio GD-B500FL-4DR Kol Saati
₺10.109,00 Orijinal fiyat: ₺10.109,00.₺7.000,00Şu andaki fiyat: ₺7.000,00.
CASIO G-SHOCK GD-B500FL-4DR Kol Saati Özellikleri
Function Logo kolaksiyonuna ait bir G-SHOCK: Cesur Renklerle Pratik Fonksiyonelliği Keşfedin!
G-SHOCK’un işlevselliğine duyduğunuz tutkuyu canlı ve dikkat çekici renklerle yansıtın!
Kordonun kısa kısmında, G-SHOCK’un ikonik klasik işlevlerini simgeleyen özel bir logo ve resmi G-SHOCK web sitesine yönlendiren bir QR kodu yer alıyor.
Üç enerjik turuncu modelden birini seçebilirsiniz: Adım sayar ve Bluetooth özellikleriyle donatılmış GD-B500FL-4DR, Bluetooth bağlantılı GA-B001 veya minimalist tasarımıyla GA-2300.
Her biri, stilinize canlılık katarken günlük yaşamınıza ve spor aktivitelerinize mükemmel bir uyum sağlar.
G-SHOCK ile hem işlevselliğinizi hem de şıklığınızı bir araya getirin!
CASIO G-SHOCK Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir.
Tükendi
Bu ürün 10 kez görüntülenmiştir.
Açıklama
Saat Ölçünüzü Bulun












Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.