| ÜRÜN BİLGİSİ | |
|---|---|
| Mekanizma | Quartz |
| Garanti | 2 Yıl |
| Marka | Tommy Hilfiger |
| Ağırlık | 65 gr |
| Cinsiyet | Erkek |
| KASA YAPISI | |
| Cam Özellik | Mineral |
| Kasa Taşı | Yok |
| Tarz | Spor Saatler |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlık | 10 mm |
| Kasa Materyali | Çelik |
| Kasa Renk | Siyah |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| KADRAN YAPISI | |
| Kadran Taşı | Yok |
| Kadran Renk | Gri |
| Kadran Tipi | Analog |
| KORDON YAPISI | |
| Kordon Özellik | Deri |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Genişliği | 22 mm |
| ÖZELLİKLER | |
| Takvim | Var |
| Fonksiyon | 24 Saat | Gün |
| Kronometre | Yok |
| Su Geçirmezlik | 5 ATM |
| Alarm | Yok |
Yeni!
%62 İNDİRİM
Tommy Hilfiger TH1710452 Erkek Kol Saati
₺11.700,00 Orijinal fiyat: ₺11.700,00.₺4.500,00Şu andaki fiyat: ₺4.500,00.
Satın almış olduğunuz bu ürün TÜRKOĞLU SAAT TARIM VE TİCARET A.Ş. Markası Şamil Saat 2 yıl garantisinde orjinal faturalı ve kutusunda gönderimi sağlanacaktır.
Uygunluk: 1 adet stokta
Kategoriler: Erkek Saat
Marka: Tommy Hilfiger
Bu ürün 13 kez görüntülenmiştir.
Açıklama
Saat Ölçünüzü Bulun
Değerlendirmeler (0)
“Tommy Hilfiger TH1710452 Erkek Kol Saati” için yorum yapan ilk kişi siz olun Yanıtı iptal et








Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.